برای جذابیت بیشتر از این رنگ مو استفاده کنید

رنگ موی نیمه دائمی حاوی مقادیر کمی پراکسید است که برخلاف رنگ های نیمه دائمی می تواند کمی موها را روشن کند. نیمه دائمی رنگ را بین کوتیکول و کورتکس رسوب می‌کند، بنابراین باعث می‌شود که ماندگاری بیشتری داشته باشد، از ۱۲ تا ۲۶ بار شستشو.

رنگ موی دائمی همانطور که از نامش پیداست، رنگ موی لاکچری دائمی است و تا زمانی که تارهای رنگ شده رشد کنند، ماندگاری دارد. رنگ موی دائمی می تواند موها را تا 4 سطح روشن کند و بیشتر از آن توصیه نمی شود زیرا می تواند به مو آسیب برساند.

4. آیا رنگ موهای خاکستری من را می پوشاند؟
بله، رز مشکی بسته به فرمول و مارکی که استفاده می کنید، موهای خاکستری شما را می پوشاند. اگر بیش از 50 درصد موهای خاکستری دارید، احتمالاً بهتر است از رنگ موی دائمی استفاده کنید.

5. بعد از دریافت خدمات رنگ، چند بار باید موهایم را شامپو بزنم؟
پس از دریافت خدمات رنگ، حداقل 24 ساعت قبل از شامپو کردن موهای خود صبر کنید … 48 ساعت حتی بهتر است. سعی کنید شستشوی خود را به 3 بار در هفته محدود کنید، به خصوص اگر لباس بلوچی شدیدتری مانند قرمز دارید.

6. چه مدت باید قبل از رنگ کردن مجدد موهایم با رنگ متفاوت صبر کنم؟
این همه به وضعیت موهای شما بستگی دارد. بهتر است در مورد گزینه های خود با آرایشگر خود مشورت کنید. اگر موهای آسیب دیده دارید، احتمالاً بهتر است منتظر بمانید تا موهایتان در وضعیت بهتری قرار گیرند یا تا زمانی که رنگ آنها رشد کند.

اگر رنگ موهای خود را دوست ندارید، با آرایشگر خود در مورد خدمات اصلاح رنگ صحبت کنید. در بخش نکات زیبایی ما در وبلاگ ما در مورد اینکه چند وقت یکبار می توانید موهای خود را رب انار کنید بیشتر بیاموزید.

7. آیا می توانم همه رنگ ها و هایلایت ها را در یک روز دریافت کنم؟
بله، تا زمانی که موهای شما در شرایط خوبی باشد، می توانید یک سرویس رنگ و هایلایت را در همان روز دریافت کنید.

8. آیا می توانم موهایم را چند سطح بدون سفید کردن یا از بین بردن رنگ روشن کنم؟
اگر می خواهید از رنگ سایه تیره به رنگ روشن تبدیل شوید، باید موها را دکلره کنید. برای روشن کردن موها، باید از نوعی سفید کننده یا پراکسید استفاده کنید تا رنگدانه مو را از بین ببرید.

پس از برداشتن رنگدانه، کوتیکول مو بلند می شود و اجازه می دهد رنگ مو جذب شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد سفید کردن، پست ما را در مورد “آیا باید قبل از رنگ کردن موها را دکلره کنید؟” ببینید.

افزودن رنگ به موهایتان به شما این امکان را می دهد که به انواع ظاهرهای مختلف از ظاهر بدبو و جسور گرفته تا ظاهر ظریف تر طبیعی دست پیدا کنید.

رنگ‌ها و برندهای مختلفی برای موهای شما وجود دارد، برای اینکه بدانید کدام یک برای موهای شما بهترین است، با یک متخصص مشورت کنید یا برای مشاوره تخصصی به مدرسه زیبایی محلی خود مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رنگ کردن مو، حتماً مقاله ما در مورد مدت زمان رنگ کردن مو را نیز بررسی کنید.

  • منابع:
  1. 8 COMMONLY ASKED QUESTIONS ABOUT COLORING YOUR HAIR
  • تبلیغات:
  1. نهالی که ویژگی مورفولوژیکی دارد
  2. سیمهای فلزی بهترین منتقل کننده برق
  3. انواع پاستا بسته ای و کربوهیدرات ها
  4. درخت پول در کشور ونزوئلا سوژه رسانه شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.