برای صرفه جویی در مصرف انرژی می توانید از بطری پلاستیکی و ظرف یکبار مصرف میوه استفاده کنید

آنها با دستاوردهای خود تلاش می کنند تا چرخه تغییر را ادامه دهند و هیچ برنامه ای برای توقف حرکت خود حتی در میان همه گیری همه گیر ندارند.

فشار برای تغییر بیشتر

عزم آنها برای حذف بطری پلاستیکی در مدرسه خود به گوشه و کنار فیلیپین و حتی برخی از نقاط جهان رسیده است.

نوآوری در نحوه نوشیدن با استفاده از لیوان راه بسیار خوبی برای به حداقل رساندن استفاده از تک پلاستیکی در مدارس است و Petalver، Villanueva و Aninao همه را برای پیوستن به این چالش تشویق می کنند.

در میزگردی در دومین روز جشن روز زمین 2021، پتالور از جوانان حمایت کرد تا به جنبش جدیدترین وسایل پلاستیکی اشپزخانه و بخشی از این تغییر باشند.

جوانان مدرسه ابتدایی دکتر خوزه پی ریزال، به رهبری پتالورو، با عزم خود برای حذف زباله های پلاستیکی در مدرسه و جامعه خود، در خط مقدم همه چیز هستند.

آنها چالشی را آغاز کردند، جنبشی که میلیون ها نفر را برای تولیدی ظروف پلاستیکی با یک هدف در ذهن ترغیب می کرد تغییر شکل آینده جهان با لیوان آب خود.

این ابتکار با هدف از بین بردن استفاده از پلاستیک های یکبار مصرف در Dr.

مدرسه ابتدایی خوزه پی. با موفقیت آن، مدارس از سراسر کشور درمراسم شرکت کردند عزم خود را برای تغییر و عزم خود را در حفظ محیط زیست آزمایش کردند.

این جنبش شیوه محدود کردن استفاده از ظرف یکبار مصرف میوه در مدارس را متحول کرد و این گواهی بر چالشی ساده است که به یک انگیزه ملی برای تغییر روش نوشیدن تبدیل شد.

پتالورو با احساس هدفش، نه تنها جهان را تغییر داد، بلکه جنبشی را با لیوان خود آغاز کرد جهان را پر از اشتیاق برای نجات زمین با نوشیدن آب کرد.

  • منابع:
  1. A Bottle of Hope: How can Drinking Water Save the Earth?
  • تبلیغات:
  1. مردی با حوله زیرانداز درست کرد
  2. با لوبیا قرمز سوپ مقوی درست کنید
  3. خرما درمان معده درد است
  4. مبل حصیری راهی به سوی آرامش

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.