تولید کننده ها در اندیشه ی ساخت روکش کابینت چند بعدی

تخته سه لا از بسیاری از لایه های نازک چوب ساخته شده است که به یکدیگر چسبانده شده و یک تخته سخت را تشکیل می دهند. این روکش کابینت معمولاً با پلاستیک لمینت می شود تا ظاهر تمیزتری به آن بدهد.

تخته چندلای چند لایه جامدتر، مقاوم تر در برابر سایش و رطوبت است و تمیز کردن و نگهداری آن آسان تر است. این ماده همچنین در سایه‌ها و بافت‌های مختلف وجود دارد و تنها ایراد آن عدم یکنواختی یا یکنواختی است زیرا هیچ دو تخته با هم نمی‌توانند کاملاً با هم مطابقت داشته باشند.

تخته سه لا همچنین با روکش های چوبی ارائه می شود تا صاحبان خانه بتوانند ظاهر کابینت های چوبی جامد را بدون برچسب قیمت سنگین به دست آورند.

به غیر از کابینت های چوبی، صاحبان خانه می توانند ظاهری به همان اندازه روستایی را با کابینت های بتنی آشپزخانه انتخاب کنند. اینها افزودنی های دائمی تر به یک خانه هستند. بتن ماده ای بسیار جامد، سنگین و بادوام است و برای رنگ و طرح بیشتر می توان روی آن کاشی کاری کرد.

اگر ظاهر روستایی یا صنعتی را دوست دارید، کابینت آشپزخانه استیل را نیز دوست دارید. پیش از این، فقط برای آشپزخانه های تجاری به خاطر ظاهری براق و تمیز در نظر گرفته شده بود، اما به سرعت برای خانه های معاصر و صنعتی مورد علاقه قرار می گیرد.

این کابینت ها بادوام هستند و به راحتی تمیز می شوند اما می توانند بسیار گران باشند. اگر تم خانه شما صنعتی است، ما به شما توصیه می کنیم که به سراغ کابینت آشپزخانه از جنس استنلس استیل بروید تا با زیبایی خانه شما مطابقت داشته باشد.

سطح براق آن نیز تمیز کردن آن را آسان تر و در مقایسه با برخی دیگر بادوام تر می کند.
کابینت های آجری به سبک بازمی گردند. چیزی که قبلاً یک جایگزین ارزان و آسان برای صاحبان خانه بود، به یک گزینه صنعتی مد روز برای خانه هایی تبدیل شده است که می خواهند حس روستایی داشته باشند.

  • منابع:
    1. 9 best kitchen cabinet materials to choose from

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.