عرق نعناع صادراتی برای خانم های باردار ممنوع شد

یک منبع قوی آنتی اکسیدان عرق نعناع صادراتی است، به ویژه در مقایسه با سایر گیاهان و ادویه ها. آنتی اکسیدان ها به محافظت از بدن شما در برابر استرس اکسیداتیو، نوعی آسیب به سلول های ناشی از رادیکال های آزاد کمک می کنند.

اگرچه معمولاً در مقادیر زیاد مصرف نمی شود، نعناع حاوی مقادیر مناسبی از چندین ماده مغذی است و به ویژه منبع خوبی از ویتامین A و آنتی اکسیدان ها اس

ممکن است سندرم روده تحریک پذیر را بهبود بخشد، سندرم روده تحریک پذیر یک اختلال شایع دستگاه گوارش است. با علائم گوارشی مانند درد معده، گاز، نفخ و تغییر در عادات روده مشخص می شود.

اگرچه درمان سندرم روده تحریک پذیر اغلب شامل تغییرات رژیم غذایی و مصرف داروها می شود، تحقیقات نشان می دهد که مصرف روغن نعناع به عنوان یک داروی گیاهی نیز ممکن است مفید باشد.

روغن نعناع حاوی ترکیبی به نام منتول است که تصور می‌شود از طریق اثرات آرامش‌بخش آن بر عضلات دستگاه گوارش به کاهش علائم سندرم روده تحریک پذیر کمک می‌کند.

عرق

بررسی 9 مطالعه شامل بیش از 700 بیمار مبتلا به سندرم روده تحریک پذیر نشان داد که مصرف کپسول های روغن نعناع علائم سندرم روده تحریک پذیر را به طور قابل توجهی بیشتر از کپسول های دارونما بهبود می بخشد.

یک مطالعه نشان داد که 75٪ از بیمارانی که روغن نعناع را به مدت چهار هفته مصرف کردند، در مقایسه با 38٪ از بیماران در گروه دارونما، بهبود علائم سندرم روده تحریک پذیر را نشان دادند.

قابل ذکر است، تقریباً در تمام تحقیقاتی که تسکین علائم سندرم روده تحریک پذیر را نشان می‌دهند، از کپسول‌های روغنی به جای برگ‌های نعنا خام استفاده می‌کردند.

سندرم روده تحریک پذیر یک اختلال گوارشی شایع است. چندین مطالعه نشان داده است که مصرف کپسول های روغن نعناع علائم بیماران سندرم روده تحریک پذیر را بهبود می بخشد.

ممکن است به رفع سوء هاضمه کمک کند، نعناع همچنین ممکن است در تسکین سایر مشکلات گوارشی مانند ناراحتی معده و سوء هاضمه موثر باشد.

سوء هاضمه ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که غذا برای مدت طولانی در معده بماند و سپس وارد بقیه دستگاه گوارش شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.