قیر فله در بورس رشد بهتر نسبت به سکه دارد

آیا قیر فله در بورس دوستدار محیط زیست است؟ علی رغم محتوای کربن سنگین، قیر می تواند به طور موجه ادعا کند که یکی از دوستدار محیط زیست ترین محصولات نفت خام است.

قیر سوزانده نمی شود و بنابراین هیچ گونه انتشار CO2 تولید نمی کند. ممکن است پر از چیزهای وحشتناک باشد، اما قیر فقط به عنوان یک مصالح ساختمانی استفاده می شود و نه به خاطر ویژگی های احتراق و انرژی زا بودن آن.

قیر را نیز می توان بازیافت کرد که خبر بسیار خوبی برای محیط زیست است. در برخی کشورها، نرخ بازیافت قیر به 70 درصد می رسد. به سادگی محصول را دوباره گرم کنید، اجازه دهید تا ذوب شود و، سلام، آماده استفاده مجدد است.

آیا قیر محصول نفت است؟ بله، قیر محصول نفت است. از پالایش نفت خام تولید می شود.

قیر

رنگ قیر، رنگ قیر در مکان های مختلفی که نیاز به پوشش محافظ است استفاده می شود. می توان آن را برای اکثر مواد از جمله آهن، فولاد، چوب و بتن اعمال کرد.

رنگ قیر نه تنها در برابر آب مقاوم است، بلکه در برابر قلیایی نیز مقاوم است. معمولاً برای پوشش محل های آتش سوزی، ناودان ها، لوله ها، نرده ها، نرده ها، مخازن آب، بدنه قایق و موارد دیگر استفاده می شود.

امولسیون قیر چیست؟ برای تهیه امولسیون قیر باید قطرات ریز قیر و آب را با هم مخلوط کنید. با این حال، از آنجایی که قیر یک محصول بسیار چسبناک از نفت است، به راحتی به قطرات ریز تبدیل نمی شود.

اینجاست که یک امولسیفایر وارد می شود. امولسیفایر یک عامل فعال سطحی است و به تجزیه قیر به ذرات ریز کمک می کند و در عین حال این ذرات را معلق نگه می دارد.

مقدار قیر که می توانید به مخلوط آب امولسیفایر اضافه کنید معمولاً بین 40 تا 70 درصد است. اینکه چقدر قیر اضافه می کنید بستگی به نحوه استفاده از قیر امولسیون شده دارد.

امیدواریم اکنون درک بهتری از اینکه قیر برای چه چیزی می‌تواند استفاده شود و چرا در بخش ساخت‌وساز محبوب و کاربردی است، داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف فرآورده های نفتی، مانند نفت سفید، لطفا بیشتر تحقیق و بررسی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.