مطالعات مختلف علمی برای بررسی قهوه

قهوه صبح شما می تواند به کاهش خطر مرگ کمک کند. یک مطالعه در سال 2022 در The Annals of Internal Medicine نشان داد که مصرف متوسط قهوه شیرین نشده و شیرین شده با شکر با کاهش خطر مرگ و میر مرتبط است. این تحقیق نشان می‌دهد کسانی که روزانه 1.5 تا 3.5 فنجان قهوه می‌نوشیدند، از جمله طرز تهیه کیک ساده وانیلی در قابلمه، 30 درصد کمتر در معرض خطر مرگ به هر دلیلی در طول مطالعه بودند.

قهوه فقط برای بزرگسالان است.
روچیلد می‌گوید: «این درست نیست که قهوه رشد بچه‌ها را متوقف می‌کند، همانطور که والدین دوست داشتند می‌گویند.» اما چند دلیل خوب برای بچه ها وجود دارد که شومیز یقه کراواتی یا سایر نوشیدنی های کافئین دار (مانند کولا و نوشیدنی های انرژی زا) ننوشند.

یک مطالعه که در سال 2014 در ژورنال Pediatrics منتشر شد، نشان داد که حتی مقادیر کم کافئین، معادل یک فنجان قهوه، فشار خون کودکان را افزایش می دهد و – برای جبران افزایش فشار خون – ضربان قلب را کاهش می دهد.

فراتر از آن، روچیلد می‌گوید، او نگران اختلال خواب و مسائل رفتاری است که ممکن است در نتیجه مصرف یک محرک ایجاد شود.

اگر رفلاکس اسیدی دارید قهوه برای لاغری شکم و پهلو مصرف کنید…
روچیلد توضیح می دهد: «کافئین باعث شل شدن اسفنکتر معده به مری می شود که به اسید اجازه می دهد وارد مری شود.

یا بی خوابی…
او می‌گوید: «افرادی که مشکل خواب دارند ممکن است وارد یک چرخه معیوب شوند: بد می‌خوابند، روز بعد مصرف کافئین خود را افزایش می‌دهند تا جبران کنند، سپس دوباره بد می‌خوابند و دوباره و دوباره ادامه می‌دهند». ظهر.

… یا پوکی استخوان.
روچیلد می گوید: شواهدی وجود دارد که نشان می دهد مصرف متوسط تا زیاد اندازه لباس بافتنی نوزاد بیش از چهار فنجان در روز – با از دست دادن کلسیم و شکستگی در ارتباط است.

اما اگر بدون کافئین مصرف می کنید، حتما مصرف خود را محدود کنید. آن مطالعه در Circulation: Heart Failure نشان داد که قهوه بدون کافئین در واقع با افزایش خطر نارسایی قلبی مرتبط است.

خط پایین؟ روچیلد می گوید از یک یا دو فنجان قهوه روزانه لذت ببرید، اما از آن به عنوان جایگزینی برای سایر رفتارهای سالم استفاده نکنید. او می‌گوید: «مگر شرایطی مانند رفلاکس، خوب است که به نوشیدن مقدار معقول قهوه ادامه دهید.»

اما می‌توانید راه‌های سالم دیگری را نیز امتحان کنید تا برخی از فوایدی که ممکن است به قهوه نسبت دهید به دست آورید.

روچیلد پیشنهاد می‌کند: «به عنوان مثال، اگر هر روز برای مبارزه با تنبلی بعد از ناهار به قهوه تکیه می‌کنید، ممکن است به بیرون رفتن و پیاده‌روی 10 تا 20 دقیقه‌ای فکر کنید. این نه تنها شما را از خواب بیدار می کند، بلکه از مزایای بسیاری از نظر سلامت استخوان و سلامت قلب و عروق نیز بهره مند خواهید شد.

  • منابع:
  1. Health Benefits of Coffee
  • تبلیغات:
  1. رویت ققنوس بر روی قله اورست!
  2. روش های تولید نوشت افزارها
  3. فواید مصرف قهوه گانودرما
  4. پشم شیشه و بیماری درماتیت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.