مکمل غذایی کامل با کشمش

کشمش می تواند یک مکمل مفید و مفید برای رژیم غذایی باشد.

کمک به هضم

کشمش ممکن است یک راه ساده برای کمک به حفظ سلامت دستگاه گوارش باشد. کشمش حاوی فیبرهای محلول مفیدی است که بدن را به مدفوع می بخشد و به عبور آن از روده کمک می کند. این ممکن است به بهبود هضم و ترویج منظم کمک کند.

جلوگیری از کم خونی

قیمت خرید کشمش طلایی ممکن است در پیشگیری از کم خونی نقش داشته باشد. آنها حاوی مقادیر خوبی از آهن، مس و ویتامین هایی هستند که برای ساخت گلبول های قرمز خون و حمل اکسیژن در سراسر بدن ضروری هستند.

از اسیدیته زیاد جلوگیری کنید

کشمش حاوی مقادیر قابل توجهی مواد معدنی مفید مانند آهن، مس، منیزیم و پتاسیم است. اینها مواد معدنی قلیایی یا اساسی در مقیاس pH هستند و ممکن است به تعادل سطح اسیدیته در معده کمک کنند.

ریسک کمتر عوامل خطر بیماری قلبی

مطالعه‌ای که در Postgraduate Medicine Trusted Source ارسال شد، اشاره کرد که خوردن منظم کشمش ممکن است در مقایسه با سایر میان‌وعده‌ها به کاهش عوامل خطر قلبی عروقی مانند فشار خون کمک کند.

این به این دلیل است که کشمش یک غذای کم سدیم است که همچنین حاوی منبع خوبی از پتاسیم است که به آرامش رگ‌های خونی کمک می‌کند.

مبارزه با سلول های سرطانی

کشمش همچنین منبع خوبی از ترکیبات آنتی اکسیدانی است.

آنتی اکسیدان های غذایی ضروری هستند، زیرا ممکن است از بدن در برابر آسیب اکسیداتیو و رادیکال های آزاد محافظت کنند. آسیب اکسیداتیو و رادیکال های آزاد از عوامل خطر در بسیاری از انواع سرطان، رشد تومور و پیری هستند.

از سلامت چشم محافظت کنید

کشمش حاوی پلی فنول ها است که آنتی اکسیدان هایی هستند که ممکن است از سلول های چشم در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت کنند. این ممکن است به نوبه خود به محافظت از چشم ها در برابر اختلالات چشمی مانند دژنراسیون ماکولا مرتبط با سن و آب مروارید کمک کند.

بهبود سلامت پوست

آنتی اکسیدان ها ممکن است به جوان نگه داشتن سلول های پوست و جلوگیری از آسیب سلول های پیری کمک کنند. قیمت خرید و فروش کشمش پلویی عمده همچنین حاوی مواد مغذی ارزشمندی مانند ویتامین C، سلنیوم و روی است. این ترکیب از مواد مغذی و آنتی اکسیدان ها ممکن است یک مکمل مفید برای رژیم غذایی باشد که بر ایجاد سلامت پوست تمرکز دارد.

قند خون را کاهش دهید

مطالعه منبع معتبر پزشکی Postgraduate Medicine همچنین اشاره کرد که در مقایسه با خوردن سایر تنقلات، خوردن منظم کشمش ممکن است به کاهش قند خون فرد کمک کند.

حتی با وجود اینکه کشمش نسبت به میوه های تازه حاوی مقدار بیشتری قند است، مصرف کشمش در مقایسه با تنقلات فرآوری شده باعث کاهش هموگلوبین a1c می شود که نشانگر مدیریت قند خون است.

این بدان معنی است که یک وعده کشمش ممکن است راهی عالی برای ارضای هوس شیرینی باشد.

  • منابع:
  1. What to know about raisins
  • تبلیغات:
  1. گربه ای که علاقه ی زیادی به خوردن عرق یونجه دارد
  2. آیا می دانستید قارچ باعث بند آمدن خون دماغ می شود؟
  3. جاروبرقی متفاوتی که به گونه ای دیگر کار می کند!!!
  4. با جرثقیل خانگی ماهیانه صد میلیون تومان درآمد کسب کنید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.